Hakkımızda

Myquala , 1996 yılından bu yana, ticari ünvanımız Almeh Tekstil. Ltd. Şti . olarak toptan ve perakende sektöründe faaliyet göstermektedir. Sahip olduğumuz 23 yıllık tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak, Bursa ve Marmara bölgesinde , Tekstil ürünleri alanında , tescilli markalar ile toptan ve perakende sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Myquala faaliyet konusu olan anne, bebek ve çocuk sektöründeki ürünleri zaman içinde gelişim ve değişimi çok yakından takip ederek, 15'ı aşkın uzman kadrosu ile ARGE ve tedarik çalışması yapmaktadır.

Markalar ve Ürünler "TİTİZ ANNE" özeni ve itinası ile seçilmektedir. Ticari boyutu kadar Markaların ve Ürünlerin satışında ve satış sonrasında hem ürün kalitesi bakımından hem de müşterimize sağlayabileceğimiz destek açısından en seçkin kurumsal firmalar tercih edilmektedir. Marka güvenilirliği bulunmayan ürünlerin satışı yapılmamaktadır.

Firma politikası olarak müşteri memnuniyetimiz ve hizmet kalitemiz her şey den önce gelmektedir. Bu bağlamda çalışsan kadromuz belirli aralıklar ile günümüz standartlarına uygun "satış ve iletişim" konularında sertifika eğitimleri görmektedir.

Yurt Dışında, Almanya, Danimarka, İsviçre ve Belçika ihracat yapmaktayız.

MyQuala
MyQuala

ÜRETİM